Organigrama administratiu

Ajuntament de Muro. Plaça Comte d’Empúries, 1

SECRETARIA

Francisco Sabater Mulet

  • Secretari
  • Correu electrònic: secretaria@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860811 ext 811

Tonyita Cladera Perelló

  • Auxiliar
  • Correu electrònic: tcladera@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860815 ext 815

BATLIA

Martí Fornés Carbonell 

  • Batle

Tonyita Cladera

  • Secretària
  • Adreça electrònica: tcladera@ajmuro.net
  • Tel. 971 86 08 15

INTERVENCIÓ

José Gomez de la Cruz

  • Interventor
  • Correu electrònic:jgomez@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860036/li>

Melisa Perez Far

  • Comptabilitat
  • Correu electrònic: factures@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860825 ext 825

Rosa Vanrell Mas

  • Auxiliar d’Intervenció
  • Correu electrònic: rvanrell@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860824 ext 824

TRESORERIA

Joan Moragues Pujol

  • Tresorer
  • Correu electrònic: jmoragues@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860825 ext 825

URBANISME

Úrsula Triay Riudavets

  • Arquitecta Tècnica
  • Correu electrònic: utriay@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860817 ext 817

Pedro Martorell Bestard

  • Tècnic Urbanístic
  • Correu electrònic: pmartorell@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860746 ext 128

Manuel Velasco Maillo

  • Assessor Urbanístic (dilluns i dimecres)
  • Correu electrònic: mvelasco@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860749 ext 130

Mateu Torelló Quetglas

  • Enginyer Llicències Activitats (dijous)
  • Correu electrònic: mtorello@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860749 ext 130

Catalina Payeras Serra

  • Auxiliar Obres/ Llicències Activitats
  • Correu electrònic: cpayeras@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860819 ext 819

Maribel Payeras Pujol

  • Auxiliar Obres
  • Correu electrònic: mpayeras@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860820 ext 820

Sebastià Oliver Reynés

  • Auxiliar Obres
  • Correu electrònic: soliver@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860743 ext 125

Juan Reynés Moragues

  • Catastre
  • Correu electrònic: jreynes@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860818 ext 818

Xavier Morlà Cuesta

  • Zelador d’Obres
  • Correu electrònic: xmorla@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860827 ext 827

ESTADÍSTICA

Maria Àngels Quetglas Petrus

  • Auxiliar
  • Correu electrònic: maquetglas@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860744 ext 126

REGISTRE / JUTJAT DE PAU

Sebastià Oliver Reynés

  • Auxiliar
  • Telèfon: 971860743 ext 125

NOTIFICADOR / FIRES/MERCATS

Macià Amengual Perelló

  • Correu electrònic: mamengual@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860745 ext 107

ARXIU

Sebastià Riutort Taberner

  • Arxiver
  • Correu electrònic: arxiu@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860826 ext 826

TÈCNIC MEDI AMBIENT

Jaume Ramón Nadal

  • Correu electrònic: jramon@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860816 ext 816

TÈCNICA AODL

Catalina Mª Escalas Estrany

  • Correu electrònic: cmescalas@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860745 ext 107

POLIESPORTIU MUNICIPAL

  • Telèfon: 971860806 ext 806

SERVEIS SOCIALS (c/ Bernat Capó, 2)

Gabriel Ferriol Bennàssar

  • Treballador Social
  • Correu electrònic: gferriol@ajmuro.net
  • Telèfon: 971537991 ext 201

Catalina Aina Soler Martorell

  • Educadora Social
  • Correu electrònic: casoler@ajmuro.net
  • Telèfon: 971537991 ext 202

Joana Perelló Llull

  • Auxiliar Informador
  • Correu electrònic: auxiliaruts@ajmuro.net
  • Telèfon: 971537991 ext 200

POLICIA LOCAL (Plaça Comte d’Empúries, 1)

Miquel Serra Marimón

  • Sots-inspector
  • Correu electrònic: mserra@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860828 ext 828

BRIGADA

Josep Pons Quetglas

  • Capatàs
  • Correu electrònic: ppons@ajmuro.net
  • Telèfon: 678.45.58.23

RESIDÈNCIA REINA SOFIA (c/ Fra. Pere Fornés, 13)

Antònia Maria Roig Ribas

  • Directora
  • Correu electrònic: antoniaroig@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860318

ESCOLA MUNICIPAL MÚSICA (c/ Joan Miró, 1)

Pau Moragues Perelló

  • Director
  • Correu electrònic: escolamusicamuro@gmail.com
  • Telèfon: 971537723

AULA ADULTS (c/ Joan Massanet, 51)

Pilar Moragues Sans

Silvia Vives Martorell

  • Correu electrònic: aulaadults@ajmuro.net
  • Telèfon: 971537252
  • Fax: 971537466

BIBLIOTECA (c/ Sants Apòstols, s/n)

Maria Cerdó Gregorio

  • Correu electrònic: bibliotecamuro@ajmuro.net
  • Telèfon: 971537723

PUNT D’INFORMACIÓ JUVENIL

Maria Magdalena Carbonell

  • Correu electrònic: pij@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860490

PUNT VERD (Avda. Sant Vicenc, s/n)

Margarita Siquier Martorell

  • Telèfon: 678666224

TANATORI MUNICIPAL

  • Telèfon: 638727433

EDIFICI PLATJA DE MURO (Avda. S’Albufera, 33)

Niurka Echazabal Reynaldo

Antoni Bestard Picó

  • Correu electrònic: turisme@ajmuro.net
  • Telèfon: 971891013
  • © 2016 Ajuntament de Muro. Reservats tots els drets.
  • Adreça: Plaça Comte d'Empúries, 1 07440 Muro
  • CIF: P0703900A
  • Telèfon: 971860036