Organigrama administratiu

Ajuntament de Muro. Plaça Comte d’Empúries, 1

SECRETARIA

Francisco Sabater Mulet

  • Secretari
  • Correu electrònic: secretaria@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860811 ext 811

Tonyita Cladera Perelló 

  • Auxiliar
  • Correu electrònic: tcladera@ajmuro.net
  • Telèfon: 971860815 ext 815

BATLIA

Miquel Porquer Tugores

  • Batle

Tonyita Cladera Perelló 

    • Secretària
    • Adreça electrònica: tcladera@ajmuro.net
    • Tel. 971 86 08 15

    INTERVENCIÓ

    José Gomez de la Cruz

    • Interventor
    • Correu electrònic:jgomez@ajmuro.net
    • Telèfon: 971860036

    Francisca Molinas Vallespir

    • Comptabilitat
    • Correu electrònic: factures@ajmuro.net
    • Telèfon: 971860825 ext 825

    Rosa Vanrell Mas

    • Auxiliar d’Intervenció
    • Correu electrònic: rvanrell@ajmuro.net
    • Telèfon: 971860824 ext 824

    TRESORERIA

    Joan Moragues Pujol

    • Tresorer
    • Correu electrònic: jmoragues@ajmuro.net
    • Telèfon: 971860825 ext 825

    URBANISME

    Úrsula Triay Riudavets

    • Arquitecta Tècnica
    • Correu electrònic: utriay@ajmuro.net
    • Telèfon: 971860817 ext 817

    Pedro Martorell Bestard

    • Tècnic Urbanístic
    • Correu electrònic: pmartorell@ajmuro.net
    • Telèfon: 971860746 ext 128

    Miloud El Yazidi Haitof

    • Enginyer  
    • Correu electrònic: melyazidi@ajmuro.net

    Catalina Payeras Serra

    • Auxiliar Obres/ Llicències Activitats
    • Correu electrònic: cpayeras@ajmuro.net
    • Telèfon: 971860819 ext 819

    Micaela Costa Ramis

    • Arquitecta municipal
    • Correu electrònic: mcosta@ajmuro.net

    Maribel Payeras Pujol

    • Auxiliar Obres
    • Correu electrònic: mpayeras@ajmuro.net
    • Telèfon: 971860820 ext 820

    Sebastià Oliver Reynés

    • Auxiliar Obres
    • Correu electrònic: soliver@ajmuro.net
    • Telèfon: 971860743 ext 125

    Juan Reynés Moragues

    • Catastre
    • Correu electrònic: jreynes@ajmuro.net
    • Telèfon: 971860818 ext 818

      Antoni Genestra Alomar

      • Zelador d’Obres
      • Correu electrònic: agenestra@ajmuro.net
      • Telèfon: 971860827 ext 827

      ESTADÍSTICA

      Maria Àngels Quetglas Petrus

      • Auxiliar
      • Correu electrònic: maquetglas@ajmuro.net
      • Telèfon: 971860744 ext 126

      REGISTRE DE DOCUMENTS

      Inmaculada Florit Jaume 

      • Correu electrònic: iflorit@ajmuro.net
      • Telèfon: 971860821 

      NOTIFICADOR / FIRES/MERCATS

      Macià Amengual Perelló

      • Correu electrònic: mamengual@ajmuro.net
      • Telèfon: 971860745 ext 107

      ARXIU

      Sebastià Riutort Taberner

      • Arxiver
      • Correu electrònic: arxiu@ajmuro.net
      • Telèfon: 971860826 ext 826

      TÈCNIC MEDI AMBIENT

      Jaume Ramón Nadal

      • Correu electrònic: jramon@ajmuro.net
      • Telèfon: 971860816 ext 816

      TÈCNICA AODL

      Catalina Mª Escalas Estrany

      • Correu electrònic: cmescalas@ajmuro.net
      • Telèfon: 971860745 ext 107

      POLIESPORTIU MUNICIPAL

      Antònia Maria Llompart

      • Gerent Poliesportiu
      • Correu electrònic: amllompart@ajmuro.net
      • Mòbil del poliesportiu: 629 34 63 93

      SERVEIS SOCIALS (c/ Bernat Capó, 2)

      Gabriel Ferriol Bennàssar

      • Treballador Social
      • Correu electrònic: gferriol@ajmuro.net
      • Telèfon: 971537991 ext 201

      Catalina Aina Soler Martorell

      • Educadora Social
      • Correu electrònic: casoler@ajmuro.net
      • Telèfon: 971537991 ext 202

      Joana Perelló Llull

      • Auxiliar Informador
      • Correu electrònic: auxiliaruts@ajmuro.net
      • Telèfon: 971537991 ext 200

      POLICIA LOCAL (Plaça Comte d’Empúries, 1)

      Toni Carrió Calvó

      • Sots-inspector
      • Correu electrònic: prefecturapolicia@ajmuro.net
      • Telèfon: 971860828 ext 828

      BRIGADA

      Josep Pons Quetglas

      • Capatàs
      • Correu electrònic: ppons@ajmuro.net
      • Telèfon: 678.45.58.23

      RESIDÈNCIA REINA SOFIA (c/ Fra. Pere Fornés, 13)

      Antònia Maria Roig Ribas

      • Directora
      • Correu electrònic: antoniaroig@ajmuro.net
      • Telèfon: 971860318

      ESCOLA MUNICIPAL MÚSICA (c/ Joan Miró, 1)

      Pau Moragues Perelló

      • Director
      • Correu electrònic: escolamusicamuro@gmail.com
      • Telèfon: 971537723

      AULA ADULTS (c/ Joan Massanet, 51)

      Bàrbara Ana Rosselló Picó

      Silvia Vives Martorell

      • Correu electrònic: aulaadults@ajmuro.net
      • Telèfon: 971537252
      • Fax: 971537466

      BIBLIOTECA (c/ Sants Apòstols, s/n)

      Maria Cerdó Gregorio

      • Correu electrònic: bibliotecamuro@ajmuro.net
      • Telèfon: 971538349

      PUNT D’INFORMACIÓ JUVENIL

      Maria Magdalena Carbonell

      • Correu electrònic: pij@ajmuro.net
      • Telèfon: 971 538 349
      • C/Sants Apòstols, s/n, Muro

      PUNT VERD (Avda. Sant Vicenc, s/n)

      Margarita Siquier Martorell

      • Telèfon: 678666224

      TANATORI MUNICIPAL

      • Telèfon: 638727433

      EDIFICI PLATJA DE MURO (Avda. S’Albufera, 33)

      Niurka Echazabal Reynaldo

      Antoni Bestard Picó

      • Correu electrònic: turismemuro@ajmuro.net
      • Telèfon: 971891013

      Source URL: https://www.ajmuro.net/node/3986